11 Haziran 2015 Perşembe

Colontox DamlaTanıtım Videosu

Herkes buna dikkat etmeli doktorlar ve uzmanlar bu konuya dikkat çekiyor solucan ve parazitler sizin vücudunuzda da olabilir. Çocuğunuzda, eşinizde, annenizde, babanızda solucan parazitler kurtlar olabilir. Doktorlar ve uzmanlar paraziter ve solucanlar için tehlikeyi nasıl anlatıyorlar. Anneler, babalar çocuğum yemek yemiyor mu?

 Çocuğunuz et mi yemek istiyor? Dişini sıkıyor, burnu akıyor mu akıyor işte bunun sebebi parazitlerdir. Allah diye ağlayan çocuklar var bir bağırsak temizliği yaparsınız çocuğunuzun bağırsağındaki parazit torbaları düşsün çocuğunuz bir daha et ve et ürünleri istemeyecektir.

Çocuğunuzun et ve et ürünlerinden aldığı vitamin ve minarelleri alan cuğunuzun bağırsağındaki solucan ve parazitlerdir. Test yaptırdığınızda 100 kişinin 99 unda domuz solucanı, öküz solucanı vardır. Yediğimiz gıdalardan dolayı domuz malesef hayatımıza girmiştir. Bugün çocuğum büyümüyor diye şikayette bulunursanız, bunun nedeni vücuttaki proteini mineralleri vücuttaki olumsuz tek hücreli veya çok hücreli parazitlerdir. Onlardan colontox ile kurtulabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder